Renault Servis 5+
Hlavní stránka  >  O Programu
Tisk

O Programu

techcz.jpg

Program Renault Servis 5+

  • Chcete ušetřit při údržbě svého staršího vozu?
  • Chcete originální náhradní díly a profesionalitu originálního servisu?

Pak je program Renault Servis 5+ přesně pro Vás.

Renault Servis 5+ je program pro všechny vozy Renault starší než 5 let. Jedná se o jedinečnou nabídku, díky které ušetříte nejméně 20 % nákladů na údržbu svého vozu Renault.

Do programu Renault Servis 5+ jsou zařazeny všechny vozy, jejichž věk je 5 a více let. Zda Váš vůz spadá do tohoto programu, zjistíte velice jednoduše – podívejte se do technického průkazu na rok první registrace vozidla. Pokud rozdíl aktuálního kalendářního roku a roku první registrace je alespoň 5, je Váš vůz součástí programu. V roce 2017 tedy do programu Servis 5+ spadají všechny vozy poprvé zaregistrované v roce 2012 a dříve (2017 – 2012 = 5).


Poznámka:
Minimální sleva 20 % se vztahuje na hodinovou sazbu mechanických prací a na náhradní díly potřebné k prováděné operaci. Mezi tyto díly patří i speciální řada originálních náhradních dílů pro starší vozy „Motrio“ a repasované originální náhradní díly, jejichž ceny jsou minimálně o 20 % nižší než odpovídající originální náhradní díl. Sleva 20% je u těchto dílů již započítaná v ceníkové ceně, proto na tyto díly se již další sleva 20% nevztahuje. V případě, že k originálnímu dílu neexistuje jeho varianta v řadě „Motrio“ nebo v repasovaných originálních náhradních dílech, bude poskytnuta sleva 20 % z doporučené ceny originálního dílu. Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Nabídka služeb a produktů je platná u participujících partnerů Renault.